Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze sposoby na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy wszystka osoba. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak czystymi i pełnymi ustami, którymi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd też szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To koniecznie doskonalsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj tak znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować ładny i czysty wygląd. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Także w sukcesie ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej rzuca się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w trybach na powiększanie ust wykonywanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej jest więc, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten idzie w naturalny sposób wymodelować usta oraz zdecydowanie je spełnić, przez co poprawie ulega nie ale ich wzór czy wielkość, lecz i koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust i ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak prezentujący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat dostarczany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro tak się zdarzy, to świadczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna droga na powiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie jednak efekty istotne są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeżeli chce Ciż na krótkim efekcie, kwas hialuronowy powtarza się być mocniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki czy i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg wywodzi się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli chodzi o powiększanie ust. Co bardzo, zabiegi te zyskują jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments