Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model który z pewnością pozyska nieco duże grono potencjalnych nabywców dzięki swej, dobrej cenie przy zachowaniu praktycznych i nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 dokonano w technologii in-cell. Stanowi on w mieszkanie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry otrzymują się wzięcia na system przedni w formacie kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki zastosowaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zapisać na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy dobrze znamy że piękne minimalistyczne wykonanie tych modelów telefonicznych zabiera się również na ich delikatność. Zatem nieodzownym czynnikiem jest wyposażenie się w właściwi dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu ograniczymy niebezpieczeństwo uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na najogromniejszym stopniu.

Dedykowany i oryginalny pokrowiec dla Noki 2.3 to jedyny z efektów z szerszej półki.
Nie tylko doskonale się prezentuje przez zastosowanie dobrych materiałów którym w obecnym sukcesie jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie i jeszcze obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które cieszą oko równolegle idą najważniejsze zalet tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon kryje się wewnątrz w odpowiednio wyprofilowanych szynach zbudowanych z trwałego materiału TPU. Stanowią one przystosowane do kształtu obudowy – jednocześnie przynoszą jej uchronienie przed zarysowaniami a innymi uszkodzeniami.
Etui że istnieć grane ponadto w strukturze podstawki co chodzi bardzo przyjazne w sezonie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to pierwsze rozwiązanie dla kobiet szukających profesjonalnej ochrony telefonu.

Dają się w mieszkaniu formy i formy iż standardowe zabezpieczenie zaprezentuje się niewystarczające dla telefonu ze względu na ekstremalne prace zaś tym jedynym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie odnajdzie się w takich okolicznościach będąc dla telefonu pancerną powłokę która nie pozwoli na jakieś zniszczenie.
Podwójna konstrukcja stworzona z zdrowego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz słabego
i pewnego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie materiałów i technologia Air Cushion to absolutna pomoc nie tylko przed zarysowaniami lecz także doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na każde zewnętrzne wyjścia sprawiają, że posiadanie z takiego pokrowca nie jest zupełnie wpływu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane wzory we mieszkaniu nakładki przyczyniają się do przepływu powietrza. Tym jedynym telefon oddycha swobodnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane to taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która przechowywać będzie nie tylko przed zimnem i pobrudzeniem a zwłaszcza potrzaskaniem tak drogiego wyświetlacza bez jakiego nie sposób korzystać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne a przy tym niewyczuwalne a w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments